Продукція > TDK CORPORATION > VLF252015MT-3R3M
VLF252015MT-3R3M
VLF252015MT-3R3M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlf252015mt_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 1.7A 100 MOHM
на замовлення 3411 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252015MT-3R3M VLF252015MT-3R3M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlf252015mt_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.7A 100 MOHM
VLF252015MT-3R3M VLF252015MT-3R3M Виробник : TDK ithdrawn_inductor_commercial_power_vlf252015mt_en-1140934.pdf Fixed Inductors 3.3uH 0.1ohms 0.71A +/-20%