Продукція > TDK CORPORATION > VLF252015MT-6R8M
VLF252015MT-6R8M
VLF252015MT-6R8M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlf252015mt_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 1.14A 190 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252015MT-6R8M VLF252015MT-6R8M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlf252015mt_en.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.14A 190 MOHM