Продукція > TDK > VLF3010AT-220MR33
VLF3010AT-220MR33 TDK
vlf3010a.pdf
Виробник: TDK
09+
на замовлення 120018 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 330MA 1.5 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 330mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 330 mA.
Інші пропозиції VLF3010AT-220MR33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF3010AT-220MR33 VLF3010AT-220MR33 Виробник : TDK Corporation vlf3010a.pdf Description: FIXED IND 22UH 330MA 1.5 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 330mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 330 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 330 mA