Продукція > TDK CORPORATION > VLF3010ST-150MR38
VLF3010ST-150MR38
VLF3010ST-150MR38 TDK Corporation
VLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 380MA 610MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 610mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 380 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 380MA 610MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 610mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 380 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF3010ST-150MR38 VLF3010ST-150MR38 Виробник : TDK Corporation VLF_Series.pdf Description: FIXED IND 15UH 380MA 610MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 380 mA
товару немає в наявності
VLF3010ST-150MR38 VLF3010ST-150MR38 Виробник : TDK VLF_Series.pdf Fixed Inductors 15uH 20%