Продукція > TDK CORPORATION > VLF3010ST-2R2M1R1
VLF3010ST-2R2M1R1
VLF3010ST-2R2M1R1 TDK Corporation
VLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.1A 92 MOHM SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF3010ST-2R2M1R1 VLF3010ST-2R2M1R1 Виробник : TDK Corporation VLF_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.1A 92 MOHM SMD
товару немає в наявності
VLF3010ST-2R2M1R1 VLF3010ST-2R2M1R1 Виробник : TDK VLF_Series.pdf Fixed Inductors 2.2uH 20%