Продукція > TDK > VLF3012AT-470MR22
VLF3012AT-470MR22 TDK
vlf3012a.pdf
Виробник: TDK
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 220MA 2.2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 220mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.
Інші пропозиції VLF3012AT-470MR22
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF3012AT-470MR22 VLF3012AT-470MR22 Виробник : TDK vlf3012a.pdf Description: FIXED IND 47UH 220MA 2.2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 220mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
товару немає в наявності
VLF3012AT-470MR22 VLF3012AT-470MR22 Виробник : TDK tdk_e531_vlf3012a.pdf Fixed Inductors 47uH 0.22A 2.6x2.1x1 .0mm