Продукція > TDK CORPORATION > VLF3012AT-4R7MR74
VLF3012AT-4R7MR74
VLF3012AT-4R7MR74 TDK Corporation
vlf3012a.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 740MA 190MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 190mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 740mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 740 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 740MA 190MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 190mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 740mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 740 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF3012AT-4R7MR74 VLF3012AT-4R7MR74 Виробник : TDK Corporation vlf3012a.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 740MA 190MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 740 mA