Продукція > TDK CORPORATION > VLF3012ST-1R0N2R0
VLF3012ST-1R0N2R0
VLF3012ST-1R0N2R0 TDK Corporation
VLF3012S.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 2A 38 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF3012ST-1R0N2R0 VLF3012ST-1R0N2R0 Виробник : TDK Corporation VLF3012S.pdf Description: FIXED IND 1UH 2A 38 MOHM SMD