Продукція > TDK CORPORATION > VLF3012ST-220MR43
VLF3012ST-220MR43
VLF3012ST-220MR43 TDK Corporation
VLF3012S.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 430MA 740MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 740mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 430 mA
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 430MA 740MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 740mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 430 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF3012ST-220MR43 VLF3012ST-220MR43 Виробник : TDK Corporation VLF3012S.pdf Description: FIXED IND 22UH 430MA 740MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 430 mA