Продукція > TDK > VLF3012ST-2R2M1R4
VLF3012ST-2R2M1R4
VLF3012ST-2R2M1R4 TDK
info?part_no=VLF3010AT-2R2M1R0
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.2uH 0.072ohms 1.4A
на замовлення 481 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 72 MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF3012ST-2R2M1R4 VLF3012ST-2R2M1R4 Виробник : TDK Corporation VLF3012S.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 72 MOHM SMD
товару немає в наявності