Продукція > TDK > VLF3012ST-4R7MR91
VLF3012ST-4R7MR91
VLF3012ST-4R7MR91 TDK
info?part_no=VLF3010AT-2R2M1R0
Виробник: TDK
Fixed Inductors 4.7uH 0.155ohm 0.91A
на замовлення 784 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 910MA 155MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 155mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 910 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF3012ST-4R7MR91 VLF3012ST-4R7MR91 Виробник : TDK Corporation VLF3012S.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 910MA 155MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 155mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 910 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 910 mA