Продукція > TDK CORPORATION > VLF3014AT-220MR37
VLF3014AT-220MR37
VLF3014AT-220MR37 TDK Corporation
vlf3014a.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF3014AT-220MR37 VLF3014AT-220MR37 Виробник : TDK Corporation vlf3014a.pdf Description: FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD