Продукція > TDK CORPORATION > VLF302510MT-100M-CA
VLF302510MT-100M-CA
VLF302510MT-100M-CA TDK Corporation
VLF302510MT-CA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 730MA 372MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 372mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 590mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 730 mA
на замовлення 229 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 730MA 372MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 372mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 590mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 730 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302510MT-100M-CA VLF302510MT-100M-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vlf-m-ca_en-461078.pdf Fixed Inductors 10uH 372mohms 730mA PWR Wound Automotive
на замовлення 177 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
VLF302510MT-100M-CA VLF302510MT-100M-CA Виробник : TDK Corporation VLF302510MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 730MA 372MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 730 mA