Продукція > TDK > VLF302510MT-1R0N-CA
VLF302510MT-1R0N-CA
VLF302510MT-1R0N-CA TDK
inductor_commercial_power_vlf_en-347293.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.0uH 0.033ohms 2.0A
на замовлення 840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.13A 40 MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302510MT-1R0N-CA VLF302510MT-1R0N-CA Виробник : TDK Corporation VLF302510MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.13A 40 MOHM SMD
товару немає в наявності