Продукція > TDK CORPORATION > VLF302510MT-1R5N
VLF302510MT-1R5N
VLF302510MT-1R5N TDK Corporation
VLF302510MT.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 1.65A 66 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302510MT-1R5N VLF302510MT-1R5N Виробник : TDK Corporation VLF302510MT.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.65A 66 MOHM
товару немає в наявності
VLF302510MT-1R5N VLF302510MT-1R5N Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlf_en-310286.pdf Fixed Inductors SHIELD 1.49A 1.5uH