Продукція > TDK > VLF302510MT-220M-CA
VLF302510MT-220M-CA
VLF302510MT-220M-CA TDK
inductor_automotive_power_vlf-m-ca_en-461078.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 22uH 876mohms 450mA PWR Wound Automotive
на замовлення 1965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302510MT-220M-CA VLF302510MT-220M-CA Виробник : TDK Corporation VLF302510MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 22UH 450MA 876 MOHM