Продукція > TDK CORPORATION > VLF302510MT-220M
VLF302510MT-220M
VLF302510MT-220M TDK Corporation
VLF302510MT.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 450MA 876MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 876mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 420mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 450MA 876MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 876mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 420mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302510MT-220M VLF302510MT-220M Виробник : TDK Corporation VLF302510MT.pdf Description: FIXED IND 22UH 450MA 876MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
товару немає в наявності
VLF302510MT-220M VLF302510MT-220M Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlf_en-310286.pdf Fixed Inductors SHIELD 0.38Amp 22uH