Продукція > TDK CORPORATION > VLF302510MT-2R2M-CA
VLF302510MT-2R2M-CA
VLF302510MT-2R2M-CA TDK Corporation
VLF302510MT-CA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.5A 84 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 84mohms 1.5A PWR Wound Automotive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302510MT-2R2M-CA VLF302510MT-2R2M-CA Виробник : TDK Corporation VLF302510MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.5A 84 MOHM SMD
товару немає в наявності
VLF302510MT-2R2M-CA VLF302510MT-2R2M-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vlf-m-ca_en-461078.pdf Fixed Inductors 2.2uH 84mohms 1.5A PWR Wound Automotive