Продукція > TDK > VLF302510MT-2R2M
VLF302510MT-2R2M
VLF302510MT-2R2M TDK
inductor_commercial_power_vlf_en-310286.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors SHIELD 1.23A 2.2uH
на замовлення 1045 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.5A 84 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302510MT-2R2M VLF302510MT-2R2M Виробник : TDK Corporation VLF302510MT.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.5A 84 MOHM