Продукція > TDK CORPORATION > VLF302510MT-3R3M-CA
VLF302510MT-3R3M-CA
VLF302510MT-3R3M-CA TDK Corporation
VLF302510MT-CA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 1.2A 126MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302510MT-3R3M-CA VLF302510MT-3R3M-CA Виробник : TDK Corporation VLF302510MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.2A 126MOHM SMD
товару немає в наявності
VLF302510MT-3R3M-CA VLF302510MT-3R3M-CA Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlf_en-347293.pdf Fixed Inductors 3.3uH 0.105ohm 1.09A