Продукція > TDK > VLF302510MT-4R7M-CA
VLF302510MT-4R7M-CA
VLF302510MT-4R7M-CA TDK
inductor_commercial_power_vlf_en-347293.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS5045EX4R7MCA
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.08A 168MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 168mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 860mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.08 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302510MT-4R7M-CA VLF302510MT-4R7M-CA Виробник : TDK Corporation VLF302510MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.08A 168MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 168mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 860mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.08 A