Продукція > TDK > VLF302510MT-6R8M
VLF302510MT-6R8M
VLF302510MT-6R8M TDK
inductor_commercial_power_vlf_en-310286.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors SHIELD 0.73Amp 6.8uH
на замовлення 1635 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 840MA 258 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302510MT-6R8M VLF302510MT-6R8M Виробник : TDK Corporation VLF302510MT.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 840MA 258 MOHM