Продукція > TDK CORPORATION > VLF302512MT-100M-CA
VLF302512MT-100M-CA
VLF302512MT-100M-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 950MA 299 MOHM
на замовлення 4182 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 299mohms 950mA PWR Wound Automotive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302512MT-100M-CA VLF302512MT-100M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 950MA 299 MOHM
VLF302512MT-100M-CA VLF302512MT-100M-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en-837161.pdf Fixed Inductors 10uH 299mohms 950mA PWR Wound Automotive