Продукція > TDK CORPORATION > VLF302512MT-150M-CA
VLF302512MT-150M-CA
VLF302512MT-150M-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 800MA 448 MOHM
на замовлення 1960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 448mohms 800mA PWR Wound Automotive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302512MT-150M-CA VLF302512MT-150M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 800MA 448 MOHM
VLF302512MT-150M-CA VLF302512MT-150M-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en-837161.pdf Fixed Inductors 15uH 448mohms 800mA PWR Wound Automotive