Продукція > TDK CORPORATION > VLF302512MT-1R0N
VLF302512MT-1R0N
VLF302512MT-1R0N TDK Corporation
VLF302512MT.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 2.77A 37 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS3012HBX-1R0M.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302512MT-1R0N VLF302512MT-1R0N Виробник : TDK Corporation VLF302512MT.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.77A 37 MOHM
товару немає в наявності