Продукція > TDK CORPORATION > VLF302512MT-1R5N-CA
VLF302512MT-1R5N-CA
VLF302512MT-1R5N-CA TDK Corporation
VLF302512MT-CA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 2.54A 44MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 44mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.67A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.54 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 2.54A 44MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 44mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.67A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.54 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302512MT-1R5N-CA VLF302512MT-1R5N-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en-837161.pdf Fixed Inductors 1.5uH 0.037ohm 1.67A
на замовлення 2000 шт:
VLF302512MT-1R5N-CA VLF302512MT-1R5N-CA Виробник : TDK Corporation VLF302512MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.54A 44MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.54 A