Продукція > TDK > VLF302512MT-220M
VLF302512MT-220M
VLF302512MT-220M TDK
VLF302512MT.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS3012HBX-220M
на замовлення 918 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 640MA 700MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 470mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 640 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302512MT-220M VLF302512MT-220M Виробник : TDK Corporation VLF302512MT.pdf Description: FIXED IND 22UH 640MA 700MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 470mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 640 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 640 mA