Продукція > TDK CORPORATION > VLF302512MT-2R2M-CA
VLF302512MT-2R2M-CA
VLF302512MT-2R2M-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.95A 66 MOHM
на замовлення 2736 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302512MT-2R2M-CA VLF302512MT-2R2M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.95A 66 MOHM
VLF302512MT-2R2M-CA VLF302512MT-2R2M-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en-837161.pdf Fixed Inductors 2.2uH 0.055ohm 1.26A