Продукція > TDK CORPORATION > VLF302512MT-2R2M
VLF302512MT-2R2M
VLF302512MT-2R2M TDK Corporation
VLF302512MT.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.95A 66MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.95A 66MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.95 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302512MT-2R2M VLF302512MT-2R2M Виробник : TDK Corporation VLF302512MT.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.95A 66MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A
товару немає в наявності
VLF302512MT-2R2M VLF302512MT-2R2M Виробник : TDK ithdrawn_inductor_commercial_power_vlf302512mt_en-1141098.pdf Fixed Inductors SHIELD 1.26A 2.2uH