Продукція > TDK CORPORATION > VLF302512MT-4R7M
VLF302512MT-4R7M
VLF302512MT-4R7M TDK Corporation
VLF302512MT.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1.42A 136MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 136mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.08A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.42 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.42A 136MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 136mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.08A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.42 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302512MT-4R7M VLF302512MT-4R7M Виробник : TDK Corporation VLF302512MT.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.42A 136MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.42 A