Продукція > TDK > VLF302512MT-6R8M-CA
VLF302512MT-6R8M-CA
VLF302512MT-6R8M-CA TDK
nductor_automotive_power_vlf302512mt-ca_en-837161.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 6.8uH 0.162ohm 0.78A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.21A 194 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302512MT-6R8M-CA VLF302512MT-6R8M-CA Виробник : TDK Corporation VLF302512MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.21A 194 MOHM