Продукція > TDK > VLF302512MT-6R8M
VLF302512MT-6R8M
VLF302512MT-6R8M TDK
ithdrawn_inductor_commercial_power_vlf302512mt_en-1141098.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors SHIELD 0.78Amp 6.8uH
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.21A 194MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 194mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 840mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.21 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302512MT-6R8M VLF302512MT-6R8M Виробник : TDK Corporation VLF302512MT.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.21A 194MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 194mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 840mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.21 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.21 A