Продукція > TDK CORPORATION > VLF302515MT-100M-CA
VLF302515MT-100M-CA
VLF302515MT-100M-CA TDK Corporation
VLF302515MT-100M-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 1.37A 180MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 710mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.37 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1.37A 180MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 710mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.37 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302515MT-100M-CA VLF302515MT-100M-CA Виробник : TDK VLF302515MT-100M-CA.pdf Fixed Inductors 10uH 180mohms 1.37A PWR Wound Automotive