Продукція > TDK CORPORATION > VLF302515MT-150M-CA
VLF302515MT-150M-CA
VLF302515MT-150M-CA TDK Corporation
VLF302515MT-150M-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 990MA 330MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 330mohms 990mA PWR Wound Automotive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302515MT-150M-CA VLF302515MT-150M-CA Виробник : TDK Corporation VLF302515MT-150M-CA.pdf Description: FIXED IND 15UH 990MA 330MOHM SMD
товару немає в наявності
VLF302515MT-150M-CA VLF302515MT-150M-CA Виробник : TDK VLF302515MT-150M-CA.pdf Fixed Inductors 15uH 330mohms 990mA PWR Wound Automotive