Продукція > TDK CORPORATION > VLF302515MT-1R0N-CA
VLF302515MT-1R0N-CA
VLF302515MT-1R0N-CA TDK Corporation
VLF302515MT-1R0N-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 3.31A 30 MOHM SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302515MT-1R0N-CA VLF302515MT-1R0N-CA Виробник : TDK Corporation VLF302515MT-1R0N-CA.pdf Description: FIXED IND 1UH 3.31A 30 MOHM SMD