Продукція > TDK CORPORATION > VLF302515MT-1R5N-CA
VLF302515MT-1R5N-CA
VLF302515MT-1R5N-CA TDK Corporation
VLF302515MT-1R5N-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 3.14A 38MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 38mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.84A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.14 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 3.14A 38MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 38mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.84A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 3.14 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302515MT-1R5N-CA VLF302515MT-1R5N-CA Виробник : TDK Corporation VLF302515MT-1R5N-CA.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3.14A 38MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.14 A