Продукція > TDK > VLF302515MT-1R5N
VLF302515MT-1R5N
VLF302515MT-1R5N TDK
VLF302515MT_Series.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5uH .032ohms 1.84A
на замовлення 428 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 3.14A 38MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302515MT-1R5N VLF302515MT-1R5N Виробник : TDK Corporation VLF302515MT_Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3.14A 38MOHM SMD
товару немає в наявності