Продукція > TDK CORPORATION > VLF302515MT-220M
VLF302515MT-220M
VLF302515MT-220M TDK Corporation
VLF302515MT_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 750MA 490MOHM SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302515MT-220M VLF302515MT-220M Виробник : TDK Corporation VLF302515MT_Series.pdf Description: FIXED IND 22UH 750MA 490MOHM SMD
товару немає в наявності
VLF302515MT-220M VLF302515MT-220M Виробник : TDK VLF302515MT_Series.pdf Fixed Inductors 22uH 0.41ohms 0.46A