Продукція > TDK CORPORATION > VLF302515MT-2R2M
VLF302515MT-2R2M
VLF302515MT-2R2M TDK Corporation
VLF302515MT_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 2.71A 50MOHM SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302515MT-2R2M VLF302515MT-2R2M Виробник : TDK Corporation VLF302515MT_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.71A 50MOHM SMD
товару немає в наявності
VLF302515MT-2R2M VLF302515MT-2R2M Виробник : TDK VLF302515MT_Series.pdf Fixed Inductors 2.2uH .042ohms 1.57A