Продукція > TDK CORPORATION > VLF302515MT-3R3M-CA
VLF302515MT-3R3M-CA
VLF302515MT-3R3M-CA TDK Corporation
VLF302515MT-3R3M-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 2.25A 72MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 72mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.23A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 2.25 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 2.25A 72MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 72mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.23A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 2.25 A.