Продукція > TDK CORPORATION > VLF302515MT-6R8M-CA
VLF302515MT-6R8M-CA
VLF302515MT-6R8M-CA TDK Corporation
VLF302515MT-6R8M-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 1.45A 160MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 860mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.45 A
на замовлення 1903 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.45A 160MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.098" W (3.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 860mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.45 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF302515MT-6R8M-CA VLF302515MT-6R8M-CA Виробник : TDK Corporation VLF302515MT-6R8M-CA.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.45A 160MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.45 A