Продукція > TDK CORPORATION > VLF4010AT-100MR64
VLF4010AT-100MR64
VLF4010AT-100MR64 TDK Corporation
VLF4010A.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 640MA 480MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF4010AT-100MR64 VLF4010AT-100MR64 Виробник : TDK Corporation VLF4010A.pdf Description: FIXED IND 10UH 640MA 480MOHM SMD
товару немає в наявності
VLF4010AT-100MR64 VLF4010AT-100MR64 Виробник : TDK tdk_tdkc-s-a0000009403-1.pdf Power Inductors - SMD 10uH 0.48ohms 0.64A