Продукція > TDK CORPORATION > VLF4010AT-6R8MR81
VLF4010AT-6R8MR81
VLF4010AT-6R8MR81 TDK Corporation
VLF4010A.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 810MA 320MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.146" L x 0.138" W (3.70mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 320mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 810mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 810 mA
на замовлення 378 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 810MA 320MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.146" L x 0.138" W (3.70mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 320mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 810mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 810 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF4010AT-6R8MR81 VLF4010AT-6R8MR81 Виробник : TDK Corporation VLF4010A.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 810MA 320MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 810 mA
товару немає в наявності
VLF4010AT-6R8MR81 VLF4010AT-6R8MR81 Виробник : TDK VLF4010A.pdf Fixed Inductors 6.8uH 0.32ohms 0.81A