Продукція > TDK CORPORATION > VLF4010ST-100MR80
VLF4010ST-100MR80
VLF4010ST-100MR80 TDK Corporation
VLF4010S.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 800MA 300 MOHM
на замовлення 235 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF4010ST-100MR80 VLF4010ST-100MR80 Виробник : TDK Corporation VLF4010S.pdf Description: FIXED IND 10UH 800MA 300 MOHM
на замовлення 235 шт: