Продукція > TDK CORPORATION > VLF4010ST-4R7M1R0
VLF4010ST-4R7M1R0
VLF4010ST-4R7M1R0 TDK Corporation
VLF4010S.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 120 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF4010ST-4R7M1R0 VLF4010ST-4R7M1R0 Виробник : TDK Corporation VLF4010S.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1A 120 MOHM SMD
товару немає в наявності