Продукція > TDK > VLF4012AT-150MR63
VLF4012AT-150MR63 TDK
vlf4012a_TDK.pdf
Виробник: TDK
Дросель SMD дротяний, L = 15 мкГн, Точн., % = 20, Ic = 0,63 А, Rdc, мОм = 530, Розм = 3,7 х 3,5 х 1,2 мм, Тексп, °C = -40...+105, Екранування = Так, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 3.7x3.5x1.2mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 1000
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 630MA 530MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.146" L x 0.138" W (3.70mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 530mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 630mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 630 mA.
Інші пропозиції VLF4012AT-150MR63
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF4012AT-150MR63 VLF4012AT-150MR63 Виробник : TDK Corporation VLF4012A.pdf Description: FIXED IND 15UH 630MA 530MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.146" L x 0.138" W (3.70mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 530mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 630mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 630 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 630 mA
товару немає в наявності
VLF4012AT-150MR63 VLF4012AT-150MR63 Виробник : TDK tdk_e531_vlf-1207148.pdf Fixed Inductors 15uH 0.63A 4x4x1.2mm