Продукція > VLF > VLF4012AT-330MR39
VLF4012AT-330MR39
VLF4012A.pdf
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 390MA 1.4 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.146" L x 0.138" W (3.70mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.4Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 440mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 390 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF4012AT-330MR39 VLF4012AT-330MR39 Виробник : TDK Corporation VLF4012A.pdf Description: FIXED IND 33UH 390MA 1.4 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.146" L x 0.138" W (3.70mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.4Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 440mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 390 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 390 mA
товару немає в наявності
VLF4012AT-330MR39 VLF4012AT-330MR39 Виробник : TDK tdk_e531_vlf-1207148.pdf Fixed Inductors 33uH 0.39A 4x4x1.2mm