Продукція > TDK CORPORATION > VLF4012ST-100MR65
VLF4012ST-100MR65
VLF4012ST-100MR65 TDK Corporation
VLF4012S%5B1%5D.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 650MA 490MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 490mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 900mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 650MA 490MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 490mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 900mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF4012ST-100MR65 VLF4012ST-100MR65 Виробник : TDK Corporation VLF4012S%5B1%5D.pdf Description: FIXED IND 10UH 650MA 490MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
товару немає в наявності
VLF4012ST-100MR65 VLF4012ST-100MR65 Виробник : TDK TD_VLF4012S-2207.pdf Fixed Inductors 10uH 0.49ohms 0.9A