Продукція > TDK CORPORATION > VLF4014ST-2R2M1R9
VLF4014ST-2R2M1R9
VLF4014ST-2R2M1R9 TDK Corporation
VLF4014S.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.9A 72 MOHM SMD
на замовлення 4749 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF4014ST-2R2M1R9 VLF4014ST-2R2M1R9 Виробник : TDK Corporation VLF4014S.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.9A 72 MOHM SMD
VLF4014ST-2R2M1R9 VLF4014ST-2R2M1R9 Виробник : TDK TD_VLF4014S-1749.pdf Fixed Inductors 2.2uH 0.072ohms 2.0A