Продукція > TDK CORPORATION > VLF4014ST-4R7M1R4
VLF4014ST-4R7M1R4
VLF4014ST-4R7M1R4 TDK Corporation
VLF4014S.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 140MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 140MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF4014ST-4R7M1R4 VLF4014ST-4R7M1R4 Виробник : TDK Corporation VLF4014S.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 140MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A